Kutatási és fejlesztési mezőgazdasági mérnök

Az Eurofins Agroscience Services Kft. növényvédelmi, és talajtani szakterületen végzett kutatási, fejlesztési munkákra keres munkatársat

Mezőgazdasági mérnök munkakörbe

Elvárások:
 felsőfokú agrár végzettség (MSc/ BSc), növényvédelmi szakirány
 angol nyelvismeret
 számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
 B kategóriás jogosítvány

Előny:
 növényvédelmi vizsgálatok kivitelezésében, értékelésében szerzett tapasztalat
 statisztikai elemzésben való jártasság
 fizikai és mentális terhelhetőség
 mezőgazdasági, kertészeti, gépész végzettség, növényvédelmi szakmérnök képesítés
 térinformatikai ismeretek
 talajvizsgálati területen szerzett gyakorlat, (talaj-mintavételezés)
 C, B+E, C+E kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:
 versenyképes jövedelem
 rendezett munkakörülmények
 szakmai fejlődési lehetőség és előmenetel
 hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár és Hódmezővásárhely vonzás körzete

Önéletrajzokat, motivációs levelet kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni 2017. január 31.-ig:

jozsefpardi@eurofins.com

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )