Állatorvos (sertés ágazat)

Munkakör célja: A sertés ágazat integrációjában felmerülő állategészségügyi feladatokat ellátása.

Felelősségi körök:

  • • az állatállományok aktuális állategészségügyi státuszának rendszeres ellenőrzése,
  • • az ellátó állatorvosokkal történő folyamatos kapcsolattartás és konzultáció,
  • • a hatóságokkal történő kapcsolattartás kiemelt kezelése,
  • • járványvédelmi feladatok ellátása, a járványvédelmi utasítás betartása, betartatása,
  • • a sertéstelepek gyógyszer felhasználásának ellenőrzése, felügyelete,
  • • a tömegtermelésre fordított gyógyszer felhasználással összefüggésben költségszámítások elkészítése,
  • • a legújabb állategészségügyi technológiai innovációk nyomon követése,

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • • állatorvosi diploma,
  • • szakmai elhivatottság,
  • • határozott, magabiztos fellépés,
  • • önállóság,
  • • együttműködő képesség,
  • • MS Office ismerete,
  • • B típusú jogosítvány

Előnyt jelent:

  • • sertés szakállatorvosi végzettség,
  • • nagyüzemi szakmai tapasztalat sertés területen,
  • • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Jelentkezni a Bonafarm csoport Karrierportálján lehet.

bonaform