takarmány ellenőr

Jelentkezési határidő: 2017. január 30.

Ellátandó feladatok: Takarmány előállító üzemek engedélyezése/felügyelete, működési engedéllyel kapcsolatos minták vétele.

Pályázati feltételek:

  •         Magyar állampolgárság,
  •         Cselekvőképesség,
  •         Büntetlen előélet,
  •         Főiskola, képesítési követelményeknek megfelelő,
  •         Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •         B kategóriás jogosítvány,
  •         Nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, gyors, hatékony és alapos munkavégzés, jó szervező- és kommunikációs készség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •         Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, tanulmányok.

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=rh3b4wd5b7

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )