falugondnok

Jelentkezési határidő: 2017. január 29.

Munkakör, feladatok:

Az önkormányzat közfoglalkoztatási programjainak irányítása, munkaszervezés, a település közterületeinek, parkjainak gondozásának felügyelete, az önkormányzat intézményeinek, ingatlanainak karbantartásának koordinálása.

Pályázati feltételek:

  •         Középiskola/gimnázium,
  •         mezőgazdasági kultúrák termesztésében tapasztalat – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  •         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •         B kategóriás jogosítvány,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •         mezőgazdasági képzettség,
  •         mezőgazdasági kultúrák termesztésében és gépek üzemeltetésében való tapasztalat – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  •         emberek, csoportok hatékony irányításában szerzett tapasztalat – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=rh3c3es7a7

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )