értékesítő, üzletkötő

Munkakör:

  • a megtermelt növények értékesítése
  • a cég profiljába tartozó műtrágyák értékesítése és az ezzel járó adminisztratív munkák elvégzése
  • folyamatos vevői kapcsolattartás, vevői igények felmérése
  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása és az ehhez kapcsolódó munkák elvégzése
  • a termesztési területek megismerése és a vevők faiskolában történő vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú, agármérnöki vagy kertészmérnöki felsőfokú végzettség
  • szakma ismerete
  • számítógépes ismeretek: Microsoft Office felhasználói szintű ismerete és kezelése
  • B kategóriás járművezetői engedély, vezetési gyakorlattal
  • alapvető tapasztalatok a mezőgazdaság vagy a faiskolai termesztés területén, növénytermesztői, kereskedői vagy növényorvosi szakterületen
  • legalább egy idegen nyelv készség szintű használata, lehetőség szerint angol és/vagy német
  • terhelhetőség
  • tárgyalási készség
  • tud csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • növényorvosi végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkahely és stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • céges mobiltelefon használata és az elvégzendő feladatokhoz igény szerint céges gépjármű biztosítása
  • szükség esetén szálláslehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Állás, munka területe(i):

Értékesítés, Kereskedelem

Szükséges nyelvtudás:      Angol     Német  Munkavégzés helye:  9700, Szombathely, Béke tér 1.

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )