építésügyi ügyintéző, Encs

Jelentkezési határidő: 2017.02.2.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

  • építésügyi hatósági engedélyek kiadása,
  • építésügyi ellenőrzések lefolytatása

Ellátandó feladatok:

-építésügyi hatósági engedélyek kiadása:

  • elvi építési engedély,
  • építési engedély,
  • bontási engedély,
  • használatbavételi engedély,
  • fennmaradási engedély,
  • rendeltetés megváltoztatására irányuló engedély

– építésügyi hatósági ellenőrzések:

  • terület előzetes helyszíni szemléje,
  • a folyó építkezés építésfelügyeleti ellenőrzése,
  • használatbavételi engedélyt megelőző szemle lefolytatása

– kapcsolattartás:

  • szakhatóságokkal,
  • társadalmi szervezetekkel,
  • önkormányzatokkal,
  • felettes szervekkel

Pályázati feltételek:

  •         Magyar állampolgárság,
  •         Cselekvőképesség,
  •         Büntetlen előélet,
  •         Főiskola, építészmérnök, építőmérnök vagy településmérnök,
  •         B kategóriás jogosítvány,
  •         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •         építésügyi – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  •         Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  •         ÉTDR rendszer ismerete
  •         közigazgatási alapvizsga, szakvizsga

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, szakmai önéletrajz, iskolai végzettség, képzettségek igazolása

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=rh5f8w15e1