tudományos munkatárs, Élelmiszer-tudományi Kutatóintézet

Pályázati határidő: 2017. február 6.

Munkakör: A NAIK ÉKI Technológiai és Élelmiszerlánc-vizsgálati Osztályán folyamatos tudományos kutatói tevékenység végzése a fogyasztói tudományok és az élelmiszer-gazdaság területén, különös tekintettel az élelmiszer-biztonság és az egészséges táplálkozás társadalmi, gazdasági, jogi és etikai összefüggéseire. A kutatási eredmények matematikai statisztikai feldolgozása és értelmezése. A kutatási eredmények rendszeres publikálása. Közreműködés a pályázatok írásában és megvalósításában. Részvétel az osztály kutatási programjaiban, továbbá azoknak az eseti érdemi feladatoknak az ellátásában, amelyek az osztályra hárulnak.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  •         Egyetem, (pl. agrár, élelmiszer-tudományi, vegyészmérnöki, marketing szakos agrármérnöki) végzettség és védés előtti vagy már megszerzett PhD fokozat a gazdálkodás- és szervezéstudományi doktori iskolák valamelyikében,
  •         Angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga,
  •         Felhasználói szintű SPSS programcsomag ismerete,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •         Az agráriumhoz kötődő oktatási-kutatási területen eltöltött – Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,
  •         Az osztály kutatási területeihez kapcsolódó korábbi kutatói tevékenység és publikációk. Folyamatban lévő PhD disszertáció. Társadalomtudományi területen szerzett másoddiploma.

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=rh5h1wlce2

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )