Expanziós mérnök, Törökbálint

Feladatok:

  • Kereskedelmi központok grafikus/numerikus feldolgozása:
    • teljes központ ábrázolása AutoCAD rajzon
    • központ kereskedelmi egységei adatainak frissítése táblázatos formában (Excel)
  • Közreműködés koncepciótervek készítésében:
    • meglévő kereskedelmi parkok fejlesztése, optimalizálása
    • új helyszínek telepítési koncepciójának kidolgozása
  • Konkurencia feldolgozása:
    • adatbázis folyamatos frissítése (sajtófigyelés, honlapok követése, hírek figyelése)
    • üzletek ábrázolása Magyarország térképén (Google Earth, térinformatikai program, AutoCAD rajzok)
  • Áruházak vonzáskörzetében a főbb utak forgalmi adatainak feldolgozása a Magyar Közút Kht. évente frissülő forgalomszámlálási adatai alapján:
  • Előadások előkészítésében való közreműködés:
    • kereskedelmi mutatók ábrázolása
    • vonzáskörzet jellemzőinek bemutatása
    • demográfiai adatok frissítése
    • konkurencia bemutatása
  • Expanzió Digitális Archívum kezelése, napra készen tartása
  • Hírlevél szerkesztése az áruházak környezetében zajló eseményekről

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • precizitás
  • pozitív, motivált személyiség
  • rendelkezésre állás
  • angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Előny:

  • francia
  • szakmai gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Elvárt végzettség:

  • Egyetem
  • építőmérnök (AutoCAD szoftver ismerete szükséges, önálló tervezői szint)

Amennyiben jelentkezik az állásra, kérjük jelentkezésében tüntesse fel, hogy nálunk talált rá a hirdetéssel.