Állattenyésztő mérnök (baromfi ágazat)

Terület: baromfi ágazat

Munkavégzés helye: Bár

Munkakör: A baromfi telepek termelési, nevelési, karbantartási folyamatainak, üzemszerű működésének biztosítása, szervezése, ellenőrzése.

Felelősségi körök:

  • • az irányítása alá tartozó telephelyeken elvégzendő feladatok szervezése az optimális munkaerő felhasználás érdekében,
  • • a telepi munkafeladatok irányítása, azok elvégzésének felügyelete,
  • • a telepekre vonatkozó előírások (pl. termelési, higiéniai, munkavédelmi, vagyonvédelmi) betartása, betartatása,
  • • a telepi állatállományok nevelése, termelése, ellenőrzése során nyert adatok feldolgozása, elemzése,
  • • a hatékonyabb termelés érdekében javaslattétel,
  • • a termelés naprakész dokumentálása a vállalat bizonylati rendjének megfelelő formátumban (papír alapú és SAP rendszer),
  • • kimutatások készítése,
  • • hosszú távú készletkezelés (szükségletek felmérése, megrendelés),
  • • a telepi feladatok ellátásához szükséges dolgozói létszám folyamatos biztosítása (felvétel, pótlás, orvosi alkalmasság nyomonkövetése),
  • • az irányítása alá tartozó munkavállalók képzése, az oktatások nyilvántartása,
  • • kapcsolattartás ágazaton belül, társ ágazatokkal és partner cégekkel

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • • állattenyésztő mérnök /általános agrármérnöki diploma,
  • • nagyüzemi állattartásban szerzett 3 év tapasztalat,
  • • MS Office ismerete,
  • • B típusú jogosítvány,
  • • határozottság
  • Előnyt jelent:
  • • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • • jó kommunikációs képesség,
  • • motivált személyiség

Jelentkezni a Bonafarm csoport Karrierportálján lehet.

bonaform

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )