erdőmérnök, Őrségi Nemzeti Park

Pályázási határidő: 2017. március 15

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság a saját vagyonkezelésében lévő erdőkben folyó tevékenységek irányítására, osztályvezetői munkakörbe erdőmérnök végzettségű munkatársat keres.

Feladatai:

– a Nemzeti Park Igazgatóság kerületvezető erdészeinek irányítása, a saját vagyonkezelésű erdőterületekben folyó munkák előkészítése, végrehajtatása és a szükséges elszámolások elkészítése.

– részvétel az Igazgatóság erdőkkel, erdőgazdálkodással kapcsolatos pályázatainak előkészítésében és lebonyolításában.

– részvétel a Nemzeti Park erdőstratégiájának kidolgozásában, végrehajtásában.

– együtt működés az Igazgatóság részleges vagyonkezelésében lévő osztatlan közös erdőterületek képviselőivel és szakirányító erdészeivel.

– az Igazgatóság bemutató– és irodaépületeiben adódó karbantartási, fenntartási munkák irányítása.

– a pályázat kapcsán előnyt élveznek a szakirányú – természetvédelmi – végzettséggel is rendelkezők, illetve angolul vagy németül beszélők, és ugyancsak előnyt jelent az erdészeti szakmai munkában szerzett tapasztalat.

– bérezés a kormánytisztviselői jogszabályoknak megfelelően.

A pályázatokat postán vagy elektronikus úton (orseginp@onp.kvvm.hu; orseginpi@gmail.com) lehet benyújtani.

További információ kapható a 30/269-8998-s telefonszámon.

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

w