Beltéri növénygondozó

Budapesti beltéri növénydekorációval foglalkozó cég állást hirdet a következő pozícióba, heti 40 órás munkaidőben:

Beltéri növénygondozó munkatárs

Feladatok:
– beltéri növényfenntartási munkák ellátása partnereknél (növények ápolása, öntözése, portalanítása, tápanyag utánpótlása, metszése, növényvédelem)
– beltéri növényültetések, növénycserék

Akit várunk:
– szakmailag hozzáértő
-precíz
– fizikai munkát bíró
– szépérzékkel megáldott

Munkakör betöltésével kapcsolatos egyéb követelmények:
– szakirányú végzettség (dísznövény vagy általános kertész)
– hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkakör betöltése várhatóan: április-május

Amennyiben szívesen lennél csapatunk tagja, fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével a következő címre várjuk: abarabas@greenoffice.hu

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

w