Térinformatikus

Az MVM Paks II. Zrt-nél folyó feladatok – új paksi telephelyű atomerőművi blokkok létesítésének előkészítése – ellátásához keresünk térinformatikus munkatársat.

Feladatok

  • Tervek, folyamatok szakmai ellenőrzése
  • Szakterületi kapcsolattartás a Fővállalkozó geodéziai/térinformatikai szakterületével és külső szakértőkkel
  • Szakterületi kapcsolattartás az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. Geodéziai Csoportjával
  • Részvétel az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. térinformatikai rendszerének (IGMR) kezelésében
  • Térinformatikai rendszerek adatgazdai szerepkörének betöltése, rendszerüzemeltetés
  • Téradatszolgáltatás a Társaság többi szakterülete, a hatóságok és a Fővállalkozó számára
  • Közreműködés építészeti és geodéziai feladatok megoldásában
  • A Társaság tevékenysége során létrejövő téradatok integrációja a Társaság gondozásában lévő térinformatikai rendszerekbe
  • Szakterületi adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • földtudományi diploma geoinformatika/térinformatika szakirányon (MSc) vagy térinformatikai/geoinformatikai szakmérnöki végzettség
  • 5-10 év szakmai tapasztalat, ArcGIS térinformatikai környezet ismerete
  • angol középszintű nyelvismertet
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

Készségek

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyakorlatiasság, terhelhetőség
  • önállóság, precizitás, megbízhatóság
  • rugalmasság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Magyarország legnagyobb energetikai beruházásában való aktív részvétel
  • versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Munkavégzés helye:  Paks

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )