Arborétumvezető, Erdőtelki Arborétum

Pályázati határidő: 2017. április 25.

Munkakör:

  • Az Erdőtelki Arborétumban megvalósuló természetvédelmi és környezetvédelmi vonatkozású projektek, beruházások elkészítése, műszaki megvalósítása.
  • A megvalósult beruházások, beszerzett eszközök műszaki fenntartása, felügyelete. – Látogatások szervezése, lebonyolítása.
  • Dísznövények értékesítési munkálatainak irányítása.
  • Felkérésre szakmailag támogat minden, az egyetem által indított, vagy közreműködésével folyó, a működési területhez kapcsolódó iskolarendszeren kívüli képzést, továbbá részt vesz az ilyen típusú képzésekben.

Pályázati feltételek:

  •         Főiskola, szakirányú végzettség,
  •         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  •         Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.
  •         Legalább 2 év szakirányú szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •         pályázati szöveg; szakmai önéletrajz;személyi adatlap; az arborétum vezetésével kapcsolatos tervek és azok megvalósulására vonatkozó elképzelések, különös tekintettel az arborétum bevételteltermelő képességének fokozására vonatkozó elképzelések; végzettséget, szakképzettséget, tudományos fokozat, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata;tudományos munkák jegyzéke;büntetlen előélet igazolása (3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány)
  •         minden olyan okirat, amelyet a pályázó a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart; hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó anyagát a vonatkozó jogszabályok szerint az erre jogosult bizottságok és testületek megismerhetik.

A vezetői megbízás időtartama: A megbízás határozott időre, 3 év-ig szól.

Munkavégzés helye: Heves megye, 3200 Gyöngyös, Mátrai út. 36.

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=rkxg9wfma9

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )