kertépítő, kertfenntartó munkatárs, Szentendre/Budapest

Feladatok:

  • heti rendszerességű kertgondozások elvégzése 2-3 fős csapat segítségével
  • kertépítés munkafázisainak megtervezése, lebonyolítása
  • munkafolyamatokban aktív részvétel
  • egyes elvégzett munkák minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • alapvető növényismeret
  • jó problémamegoldó készség
  • igényes, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség a megrendelővel és a munkatársakkal

Munkavégzés hely: Szentendre és Budapest valamint annak 30 km-es körzete

Amit nyújtunk:

  • jó hangulató, fiatalos csapat
  • baráti légkör
  • rugalmas munkaidő

  • fényképes önéletrajzzal
  • bérigény megjelöléssel

Kapcsolattartó:

  • Fülöp Viktor – fulop.viktor@kerekerdokert.hu

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

w