Áruházvezető és Áruházvezető – helyettes (Debrecen)

Szeretnél vezetői munkakörben dolgozni Magyarország vezető kertészeti áruházában? Akkor jelentkezz az alábbi pozícióra:

  • Feladatok:
    – az áruház adminisztratív támogatása;
    – a saját terület napi szintű kézben tartása, irányítása;
    – árurendelés;
    – munkatársak irányítása;
    – vásárlói kérdések megválaszolása, tanácsadás, panaszkezelés;
    – szakszerű segítségnyújtás.
  • Elvárások:
    Kertészeti tapasztalat vagy végzettség;
    vezetői szemlélet, tapasztalat;
    – magabiztos számítástechnikai ismeretek;
    – kiváló kommunikációs készség;
    – értékesítési hajlandóság.
  • Amit kínálunk:
    – Kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat, önálló munkavégzést egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál;
    – szakmai fejlődési lehetőséget;
    – céges mobiltelefont és a gépkocsi költségekhez való hozzájárulást;
    – a fizetésen felül bónusz rendszert.

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )