környezetvédelmi előadó

Jelentkezési határidő: 2017. június 15.

Fő feladatai:
• Részvétel az FKF Nonprofit Zrt. környezetgazdálkodási tevékenységének koordinálásában, és ellenőrzésében.
• A környezetvédelemmel kapcsolatos jogszabályokból, hatósági határozatokból adódó előírások teljesítésének koordinálása, részvétel a hatóságok telephelyi ellenőrzésein.
• Környezetvédelmi és vízjogi engedélyeztetések, felülvizsgálatok egyéb hatósági eljárások lefolytatásához szükséges dokumentumok, szakanyagok összeállítása. Kapcsolattartást a környezetvédelmi és vízügyi hatóságokkal.
• A környezetvédelemmel összefüggő hatósági előírásoknak megfelelő rendszeres adatgyűjtés. Hatósági környezetvédelmi adatszolgáltatások elkészítése.
• Vezetői döntések előkészítéséhez környezetvédelmi szakmai jelentések, értékelések készítése.
• Környezetvédelmi hiányosságok észlelése esetén a szükséges intézkedések előkészítése, feladatterv készítése a hiányosságok megszüntetésére.
• Részvétel a környezetvédelmi fejlesztő tevékenységben.
• Szakanyagok véleményezése

Elvárások:
• Felsőfokú környezetvédelmi végzettség,
• legalább 5 év szakmai tapasztalat környezetvédelmi szakterületen,
• önálló, precíz, pontos, határidőt tartó munkavégzés,
• csapatmunkára való képesség,
• analitikus gondolkodás,
• eredményorientáltság.

Előnyt jelent:
• Kármentesítési tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Stabil, bejelentett munkahely,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
• foglalkozás-egészségügyi szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás.

Kezdés: elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri u. 8-12.

Foglalkozás jellege: Teljes munkaidő, 3 hónap próbaidő után határozott idejű munkaviszony

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a karrier@fkf.hu e-mail címre, tárgyban az „környezetvédelmi előadó” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.

További részletek: http://www.fkf.hu/portal/page/portal/fkfzrt/vallalatrol/allas/K%C3%B6rnyezetv%C3%A9delmi%20el%C5%91ad%C3%B31

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )