TÁJÉPÍTÉSZMÉRNÖK KOLLÉGÁT KERES A ZÖFE KFT.

A ZÖFE KFT. – LIÁN KERTÉSZETI CÉGCSOPORT amely kiemelkedő minőségű parképítői-, fenntartói munkákat végez Budapesten és az ország számos területén, Tájépítészmérnök tervező és építéselőkészítő munkatársat keres budapesti irodájába.

FŐBB FELADATOK:

  • Tájépítészeti tervezési feladatok (játszóterek, sportpályák, parkok, növénykiültetési tervek, megvalósulási tervek készítése)
  • Kivitelezési munkák irodai támogatása (Tervek mennyiségellenőrzése, árajánlatok kérése, elemzése, anyagok megrendelése,
  • egyéb építéssel kapcsolatos irodai tevékenység (szakfelügyeletek megrendelése, MMT, TU készítése, ütemtervek, átadási dokumentáció összeállítása)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil hátterű,megbízható cég több évtizedes szakmai tapasztalattal
  • Dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, kihívásokkal teli munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (anyagismeret, technológiák)
  • A legnagyobb hazai tervezőirodák munkáinak kivitelezésében való részvételi lehetőség

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú egyetemi okl. tájépítészmérnök végzettség
  • Autocad ismerete
  • Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata
  • Precizitás, megbízhatóság és alaposság
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Rugalmasság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka és alkalmazkodás
  • Szakmai tapasztalat
  • Portfolio, amelyet kérünk elküldeni max. 10 MB pdf formátumban (tervezo@lian.hu)

ELŐNYÖK:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány

CÉGÜNK FŐBB KIVITELEZÉSI REFERENCIÁI:
Bp. VIII. ker. Teleki tér (2014) , Hatvan, Grassalkovich kastély kertjének kivitelezése (2014), Bp. IX. ker. Nehru part (2016)

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )