környezettechnológiai referens

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Vegyi anyagokra vonatkozó EU-s jogszabályokkal kapcsolatos munkában való részvétel. Közreműködés EU-s jogszabályok módosításainak hazai jogrendbe történő átültetésében. Külföldi kiküldetésben és szakértői munkacsoportok munkájában való részvétel. Tárgyalási álláspont készítése és képviselete üléseken. Szakmai háttéranyagok készítése.

Pályázati feltételek:

  •         Magyar állampolgárság,
  •         Cselekvőképesség,
  •         Büntetlen előélet,
  •         Főiskola, felsőfokú környezettudományi, környezetmérnök, környezetgazdálkodási agrármérnök, kertészmérnök, biológus, vegyész, kémia vagy környezettan szakos tanár végzettség,
  •         Angol nyelvből felsőfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás,
  •         Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  •         közigazgatásban szerzett – Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  •         jogszabályok értelmezésében szerzett – 1 év alatti szakmai tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:

  •         pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  •         megbízhatóság,
  •         terhelhetőség,
  •         elhivatottság,
  •         jó kommunikációs készség,
  •         környezetvédelmi szemlélet,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  •         nyilatkozat arról, hogy a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 42. §-a szerinti, 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt a pályázat pozitív elbírálása esetén a kinevezés napjáig bemutatja
  •         a közszolgálati tisztviselők személyi irataira, a közigazgatási szerveknél foglalkoztatott munkavállalók személyi irataira és a munkaügyi nyilvántartásra, a közszolgálati alapnyilvántartásra és a közszolgálati statisztikai adatgyűjtésre, valamint a tartalékállományra vonatkozó egyes szabályokról szóló 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet 1. számú melléklete szerinti önéletrajz
  •         motivációs levél a korábbi szakmai feladatok részletes ismertetésével
  •         végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentum(ok) másolata
  •         nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik
  •         nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. július 23.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Fieder Ildikó nyújt, a 1-795-9190 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

  •         Elektronikus úton SZIF/1011/2017. iktatószám megjelölésével FM Személyügyi és Igazgatási Főosztály részére a szif.palyazat@fm.gov.hu E-mail címen keresztül

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Tájékoztatjuk a pályázókat, hogy eredménytelen pályázat esetén – amennyiben pályázati anyagukban külön mellékelt nyilatkozattal kifejezetten kérik – önéletrajzuk egy később megüresedő pozíció betöltése érdekében bekerül a Földművelésügyi Minisztérium kiválasztási adatbázisába.

A munkavégzés helye: Budapest, 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 11.

További részletek: https://kozigallas.gov.hu/pages/jobviewer.aspx?ID=r1ye5wgyb8

Kép forrása: https://www.freevector.com/chemical-reaction-graphics#

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )