kerttervező

Tarjáni kertépítő cég, Szalai-Kert Kft. kerttervező kollégát keres:

Feladatok:
• magánkertek felmérése, helyszínrajz készítése
• kerttervek készítése, prezentációs anyag összeállítása, személyes prezentálás ügyfeleknek
• anyagkiírás és árajánlat készítés
• kivitelezésben dolgozó kollégákkal folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés az épülő kertekkel kapcsolatosan (telefonon és helyszínen is)
• anyagrendelések intézése
• kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, partnerekkel, alvállalkozókkal
• kertépítésben felhasznált anyagok nyomon követése, dokumentálása, elszámolás készítése
• kertfenntartásokhoz kapcsolódóan elvégzett munkák és beépített anyagok dokumentálása
• egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Feltétel:
• megfelelő tudás, megfelelő szakirányú végzettség
• kreativitás, jó szervező és problémamegoldó készség, proaktív, pozitív hozzáállás
• megbízhatóság, önállóság, precizitás, jó kommunikációs képesség
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• néhány éves tervezői tapasztalat
• Tatabánya környéki lakhely (az iroda és a telephely Tarjánban található) vagy költözési hajlandóság

Mire számíthatsz:
• teljes körű, önálló munkavégzés
• látod megvalósulni az általad tervezett kerteket, így közvetlen visszajelzés is lesz a munkádról
• családias légkör

Jelentkezni a szalaikert@gmail.com email címen lehet.
Szalai László
ügyvezető

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés / Módosítás )