rendezvényszervezési asszisztens

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. A NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK jelenleg: rendezvényszervezési asszisztens kollégát keres.

Feladatok:

  • Rendezvények előkészítésében, koordinációjában, lebonyolításában való szoros együttműködés.
  • A rendezvényekhez tartozó adminisztratív marketing- és egyéb feladatok elvégzése.
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítés.
  • Számlák kezelése, szerződések előkészítése.
  • Iratok lefűzése, akták készítése és nyomon követése.

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú szakképesítés.
  • Asszisztensi munkakörben szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Ms Office programok).
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.
  • Jó kommunikációs, szervezési és problémamegoldó képesség.
  • Határozott, proaktív személyiség.
  • Pontosság, határidők betartása.
  • Innovatív, csapatjátékos jellem.

Amit ajánlunk:

  • Fiatalos, dinamikus környezet.
  • Energikus, lendületes csapat.
  • Béren kívüli juttatások.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: karrier@nak.hu

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018.01.28.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „rendezvényszervezési asszisztens”.

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )