Területi képviselő, agrár szaktanácsadó

A TERRAGRO Kereskedelmi Kft. fiatal, dinamikusan fejlődő magyar cég. A mezőgazdasági növénytermesztésben jelentős szerepet betöltő vállalat új fejlesztésű, korszerű talajoltó, mikrobiológiai készítményeinek értékesítéséhez
Területi képviselő, agrár szaktanácsadó munkatársakat keres az alábbi megyékbe
Győr-Moson-Sopron, Vas, Hajdú-Bihar, Fejér, Somogy, Baranya
Főbb feladatok:
• Önálló partnerlátogatási kör létrehozása
• A cég termékeinek értékesítése, népszerűsítése
• Meglévő partnerek látogatása, kiszolgálása, értékesítés generálása
• Új, potenciális partnerek felkutatása a hazai piacon
• Szaktanácsadás (háttér támogatással)
• Heti tervek és napi beszámoló elkészítése
• Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
• Piaci igények felmérése, trendek monitorozása
• Piacismeret, piaci információk gyűjtése
• A mezőgazdasági szektor hatásainak folyamatos követése

Elvárásaink:
• Felsőfokú agrár szakirányú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Eredményorientált szemlélet
• Jó kommunikációs és tárgyaló készség
• Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
• Jó fellépés, magabiztos, célratörő, dinamikus egyéniség
• Ökológiai szemlélet, környezettudatosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Mezőgazdasági gazdálkodói kapcsolat rendszer

Amit mi kínálunk:
• Alkalmazotti jogviszony
• Versenyképes fizetés
• Gépkocsi
• Telefon
• Stabil munkahely Magyarország egyik legsikeresebb vállalatánál
• Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka
• Szakmai tudományos háttér
• Jelentős, kiemelkedő kutatói bázis
• Erős marketing és szakmai támogatás
• Kellemes munkaköri légkör, kiváló csapatszellem

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal az info@terragro.hu vagy érdeklődni lehet 10 – 15 óráig Bohacek Katalinnál a 06-70-398-5378 telefonszámon

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

w