Adminisztrátor

A Biokontroll Hungária Nonprofit Kft., amely a magyarországi ökológiai élelmiszer-gazdasági szektor szereplőinek munkáját ellenőrzi és tanúsítja, ADMINISZTRÁTOR munkatársat keres teljes munkaidőben, határozott időre, budapesti irodájába.

Feladatok:

  • szkennelés, iktatás, adatrögzítés
  • tanúsítványok adatbázisának kezelése
  • elektronikus és papír alapú dokumentumok kezelése, archiválása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • számítógépes ismeretek (MS Office programok kezelése)
  • pontosság, precizitás
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre
  • jó kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • középfokú közgazdasági és/vagy agrár végzettség
  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • kiszámítható, stabil munkahely
  • tanulási lehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • fiatalos, támogató csapat

Munkavégzés helye: Biokontroll Hungária Nonprofit Kft. irodája – 1112 Budapest, Oroszvég lejtő 16.

Az önéletrajzokat a bokros.peter@biokontroll.hu e-mail címre várjuk 2017. január 31-ig.

További részletek: https://www.biokontroll.hu/

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )