PARKÉPÍTŐ / PARKFENNTARTÓ /KERTÉSZ munkatársat keresnek

Kb 5 főt keres “PARKÉPÍTŐ / PARKFENNTARTÓ /KERTÉSZ munkatárnak a Gödöllői központú Művészkert.

Elvárások:

• Szakirányú iskolai végzettség (kertész, parképítő)
• Jó kommunikációs képesség.
Előny, de nem feltétel:
• Öntözőrendszer kiépítési tapasztalat
• Kertépítésben szerzett tapasztalat
• Növényvédelmi képzettség megléte
• Gépkezelői igazolványok megléte, jogosítvány
Feladatok:
• Parképítés, parkgondozás, fenntartási feladatok ellátása
• Kültéren, és beltéren dísznövények metszése, gondozása a napi feladat a nyári és a tavaszi szezonban
• Kertépítés és a növények kiültetése, öntözése, metszése, fűnyírása.
• Kiemelkedő kertészek csoportvezetővé válhatnak (céges autó, utazás térítése)

Amit kínálunk:

• Főállású munkakör
• Biztos jövedelem, versenyképes fizetés
• Fejlődési lehetőség
• Stabil, hosszú távú munkahely (télen is dolgozunk)
Jelentkezni az iroda@muveszkert.hu e-mail címen, fényképes önéletrajz küldésével lehet, nettó bérigény feltüntetésével. Információ: 0630-3027921″

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )