kertész

Lajosmizse külterületi székhelyű (Felsőlajoshoz közel) kertész cég keres alkalmazottat, fiatal csapatába, kertfenntartás, kertépítés, tanyasi zöldség és gyümölcstermesztési feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • – Kertfenntartási műveletek elvégzése
  • – Kertépítési feladatok elvégzése
  • – Zöldségtermesztéssel (fóliasátras is) kapcsolatos feladatok elvégzése
  • – Gyümölcstermesztéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • – Szükség esetén kisteherautó valamint kis traktor vezetése

Elvárások:

  • – Kertész szakmában való minimális jártasság
  • – Terhelhetőség
  • – B kategóriás jogosítvány
  • – Kertészeti gépek ismerete

10967445_892184784135306_1702768475_o

Előny:

  • – szakmai végzettség (kertész)
  • – automata öntözőrendszerek ismerete
  • – kőműves szakmában való jártasság

Amit kínálunk:

  • – jó hangulatú csapat
  • – versenyképes fizetés, prémiumok
  • – tanulási és előre-lépési lehetőség, akár vezetői pozícióig.

Munkavégzés helye: Felsőlajoshoz közeli tanya, valamint Budapest és környéki kertek. A munka minden esetben a tanyán kezdődik és végződik, az esetleges utazásokat a munkaidő tartalmazza.
Az állás április elejétől betölthető teljes munkaidős állás.
Jelentkezést fényképes önéletrajzzal, vagy fényképes bemutatkozó levéllel és bérigénnyel az alábbi e-mail címre várjuk:
orkenyi.gergely@gmail.com

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

w