Területi képviselő

A Beppler Kft. 20 éve működő, dísznövény szaporítóanyagok és kertészeti kellékek importjával foglalkozó, 13 főt foglalkoztató, szigetszentmiklósi székhellyel rendelkező, stabil és folyamatosan fejlődő kereskedelmi cég, KELET-MAGYARORSZÁGI munkavégzéssel,

TERÜLETI KÉPVISELŐ
munkatársat keres csapatának bővítéséhez.

Feladatok:
– új ügyfelek felkutatása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése (termékek és lehetőségek ismertetése személyes látogatással és telefonon)
– telefonos illetve személyes kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, szaktanácsadás, kisebb áruk házhoz szállítása az ügyfelek kérése alapján
– megrendelések felvétele, összegyűjtése és továbbítása az iroda felé
– ügyfélriport rendszer naprakész vezetése látogatások alapján
– esetleges reklamációk kezelése személyesen, vagy telefonon
– aktív részvétel a külföldi szakmai kiküldetéseken
– aktív részvétel a munkáltató által szervezett kiállításokon

Elvárások:
– felsőfokú kertészeti vagy agrár végzettség,
– pályakezdők jelentkezését szívesen fogadjuk!
– „B” kategóriás jogosítvány
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
– jó kommunikációs képesség, magabiztos, barátságos fellépés
– terhelhetőség, rugalmasság, kiegyensúlyozott személyiség
– pozitív, problémamegoldó, csapatorientált hozzáállás

Előnyt jelenthet:
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– német / angol nyelvtudás
– „C” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
– családias hangulat, jó csapat, ideális munkakörülmények
– versenyképes alap munkabér, eredménytől függő kiegészítő, bonus juttatásokkal
– fiatalos, támogató munkakörnyezet, és stabil háttér
– szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben úgy érzi, megfelel az elvárásoknak és szeretné megpályázni a pozíciót, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a következő e-mail címre szíveskedjen elküldeni: info@beppler.hu
Információk cégünkről: www.beppler.hu

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )