KERTÉSZ-IRODAI NÖVÉNYGONDOZÓ

Aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, tartja az ismert mondás! Ha igaz Rád a fenti mondat jelentkezz Irodai növénygondozó munkakörbe.
Feladatok:
• Igényes irodai környezetben főként beltéri növények ápolása, gondozása
• Kültéri tetőkert karbantartása
• Decemberben adventi koszorúk illetve karácsonyi dekoráció készítése az irodák részére
• A munka napi 6 órában is végezhető
Elvárások:
• Beltéri növényápolási tapasztalat
• Pontos, precíz munkavégzés
• Növényismeret
Előny:
• Kertfenntartási tapasztalat (cserje és évelőágyak karbantartása, sövénynyírás, fűnyírás, növényvédelem)
• Saját autó
• Virágkötői vagy dekoratőri tapasztalat
• Faiskolai vagy kertészeti árudai eladói tapasztalat
A munkavégzés helye:
• Lechner Ödön fasor irodaház, IX. kerület
Fényképes önéletrajzokat várjuk a lyraflorae@gmail.com e-mail címre, KERTÉSZ-IRODAI NÖVÉNYGONDOZÓ tárgy megjelöléssel.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )