Állatkerti gondozó

A Tisza-tavi Ökocentrum akvárium- és állatbemutatóinak üzemeltetését végző Galapagos Zoo Service Kft. felvételt hirdet állatgondozói munkakör betöltésére.
Foglalkoztatás helye: Poroszló

Foglalkoztatás időtartama: 2018.06.01.-től határozatlan időre

Foglalkoztatás módja: alkalmazotti munkaviszony munkaidőkeretben

Létszámigény: 2 fő

Bérezés, egyéb juttatás:

– szakképzettségnek és szaktudásnak megfelelő bérezés
– munkába járás teljes költségtérítése(vonat-, busz bérlet)
– munkaruha és védőfelszerelés biztosítása

Elvárások:

-Állatok- és a természet szeretete
-Lelkiismeretes, önálló munkavégzés, pontosság
-Környezettudatos életszemlélet
-Állatkerti, vagy egyéb állatgondozói gyakorlat és ennek betöltéséhez szükséges
szakirányú végzettség
-Akvarisztikában való jártasság
-Búvár vizsga és B típusú jogosítvány előnyt jelent

Munkaköri feladatok

– állatgondozói feladatok ellátása az általános takarmányozási és takarítási teendők
mellett többek között vidrák, kormoránok, pelikánok és egyéb vízi-, vízparti madarak
és emlősök felügyelete, akváriumok karbantartása
– látványetetések és hozzátartozó informatív, környezettudatos szemléletformáló
bemutatók megtartása

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címen várjuk:

korody.oliver@gmail.com

Kóródy Olivér
akváriumok- és állatbemutatók szakmai vezetője
Tisza-tavi Ökocentrum

További részletek: http://greenfo.hu/allasborze/hirdetes/2018/05/18/allatkerti-gondozoi-allas

Kép forrása: http://www.tiszataviokocentrum.hu/hu/okocentrum/rolunk

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )