kertész munkaerő

A Garden – Kulture csapata keresi új kollégáit kertészeti munkára, változatos feladatokra, változatos helyszínekkel. Stabil megrendelői körrel rendelkező, kis létszámú kertépítő cég vagyunk.

Főbb feladatok:
– magánkert fenntartás: metszés, fűnyírás, kerttakarítás stb.
– magánkert és intézménykertek építése: kerítés, burkolat, támfal, egyéb kertberendezés építése, öntözőrendszer telepítés és karbantartás, növényültetés, gyepszőnyegezés

Hosszú távra keresünk munkatársat, teljes munkaidejű, egész éves foglalkoztatással.

Hasonló területen szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés, valamint B kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de betanítással is végezhető.
Kizárólag megbízható munkatársak jelentkezését várjuk, mivel kültéri fizikai munka, jó állóképességet igényel.
Munkavégzés helyszíne: Budapesten és környéke.

Önéletrajz küldésével a garden.kulture@gmail.com email címen, illetve érdeklődni a +36-30 / 496-6978-as telefonszámon lehet minden munkanap 9:00-15:00 között.

A Garden-Kulture csapata

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )