kertész-szállító munkatárs

A Mikrozöldség Kft. keres kertész-szállító munkatársat.

Társaságunk már negyedik éve mikrozöldségek és ehető virágok termesztésével foglalkozik. A legnevesebb éttermek minőségi kiszolgálása érdekében keresünk új munkatársat dinamikusan fejlődő csapatunkba.

Feladatok:

-zöldség- és dísznövénytermesztés
-áru (ehető virágok,mikrozöldségek) összekészítés,csomagolás
-üvegházi és kültéri növények ápolása
-szállítás

Elvárások:

-minimum szakirányú középfokú végzettség
-önálló munkavégzés
-kertészet iránt való érdeklődés
-fényképes önéletrajz
-megbízható, pontos,precíz munkavégzés
-B kategóriás jogosítvány
– napi szintű vezetési rutin
-magabiztos gépjármű vezetési tudás

Amit kínálunk:

-korrekt munkafeltételek
-heti 40 óra
-egész éves munka
-fizetett ünnepnapok és szabadság

Jelentkezni lehet az info@mikrozoldseg.hu e-mail címen Nagy Brigittánál.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )