Műszaki előkészítő (kertépítés)

Műszaki előkészítői (kertépítés) munkakör betöltésére munkatársat keresünk.

Kertépítéssel foglalkozó budapesti cégünk tapasztalattal rendelkező, megbízható tájépítész munkatársat keres, rész- vagy teljes munkaidős állásra.

A cég profilja:

  • Kertépítéssel, kivitelezéssel foglalkozó budapesti cég.
  • Közterületek, parkok, középületek környezetrendezése, kertépítése.
  • Parkfenntartás.

Munkakör részletezése / Feladatok előkészítői munkakörben:

  • környezetrendezési építési munkák előkészítése, anyagrendelések intézése, fuvarok szervezése.
  • építések lebonyolításának segítése
  • kivitelezési közbeszerzési pályázatok összeállítása,
  • árajánlatok készítése,
  • árajánlatokhoz kertépítészeti tervek (kiviteli/ engedélyezési / tender stb.) műszaki tartalmának vizsgálata, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, partnerekkel, alvállalkozókkal,

Amit kínálunk

  • Változatos, érdekes / izgalmas munkák,
  • Jó csapat
  • Stabil, biztos fizetés,
  • Kellemes, jól felszerelt szakmai munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Utazás támogatása szükség szerint

Amit kérünk / elvárások

  • szakirányú végzettség (okl. tájépítész mérnők, kertépítő mérnök)  / min. tájrendező és kertépítő mérnöki alapszakon (BSc) szerzett felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • minimum néhány éves tervezői vagy szakkivitelezői tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • kreatív, jó szervező és problémamegoldó készség
  • megbízható, szereti a munkáját

Fényképes szakmai önéletrajzokat az info@magyarkoris.hu címre várunk.

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )