Képzési referens

Feladatok:
–    duális képzéssel összefüggő tanácsadói, ellenőrzési, adminisztratív teendők ellátása;
–    a gyakorlati képzőhelyekkel való szoros együttműködés, nyilvántartásukkal kapcsolatos feladatok ellátása (határozat előkészítés, on-line rögzítés);
–    tanulószerződések, együttműködési megállapodások nyilvántartása;
–    szakképzéssel összefüggő kamarai garanciavállalást érintő ügyviteli feladatok elvégzése;
–    szintvizsgák szervezésével kapcsolatos operatív, tanácsadói feladatok ellátása, (kapcsolattartás, szintvizsgák előkészítése, lebonyolítása, dokumentálása, nyilvántartása);
–    mesterképzéssel és vizsgáztatással kapcsolatos operatív feladatok ellátása, a kamarai gyakorlati oktatói képzés és vizsga szervezése és lebonyolítása;
–    szakmai tájékoztatásadás a gazdálkodó szervezetek, szakképző intézmények, tanulók és szülők megkeresésére;
–    a kamara pályaorientációval összefüggő, törvényben meghatározott feladatainak ellátása, pályaorientációs programok szervezése és lebonyolítása;
–    szakmai tájékoztatók, továbbképzések szervezése munkaterve szerint;
–    kapcsolattartás és együttműködés a NAK megyei képzési referenseivel, társkamarával, szakképző intézményekkel, vizsgaszervező intézményekkel, gazdálkodó szervezetekkel;

Elvárások:
–    Legalább 3 éves szakképzésben szerzett oktatási tapasztalat;
–    B kategóriás gépjármű vezetői engedély és saját gépkocsi;
–    határozott, megbízható, terhelhető személyiség;
–    asszertív kommunikációs képesség;
–    pontosság, precizitás, határidők betartása.

Előny:
–    pedagógus végzettség

Amit ajánlunk:
–    versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás;
–    határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: karrier@nak.hu
A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. 08. 10.
A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció és a preferált megye megnevezését: pl.: „Képzési referens – Vas megye”.

Forrás: http://nak.hu/kamara/karrier/97177-kepzesi-referenseket-keresunk-4

Google+ kép

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )