Vidékfejlesztési szakértő

Feladatok:

  • a vidéki gazdaságfejlesztés szakterületével kapcsolatos szakmai információk gyűjtése, elemzése;
  • a szakterületet érintő jelentések és kommunikációs anyagok, tájékoztatók készítése, előadások összeállítása és megtartása;
  • a szakterületet érintő jogszabályok, koncepciók, javaslatok, szakmai és egyéb anyagok véleményezése, NAK szakmai álláspont kialakításában való részvétel;
  • a Kistermelői, Együttműködési és Helyi Kezdeményezések Osztály működésének szakmai támogatása, együttműködés koordinálása;
  • kapcsolattartás a szakterületi szakértőkkel, szakmai szervezetekkel;
  • az EU-s szervezetek és az EU Bizottság szakterületeket érintő ülésein való részvétel, kamarai álláspont képviselete;
  • a Vidékfejlesztési Program ismerete, a tagok és az érdeklődők tájékoztatása a támogatási és pályázati lehetőségekről, feltételekről.

Elvárások:

  • szakirányú, felsőfokú végzettség;
  • előnyt jelent minimum 2-3 év szakterületen szerzett releváns tapasztalat;
  • a szakterületet érintő jogszabályi és támogatási környezet ismerete;
  • szakterületet érintő fejlesztési teendők önálló beazonosítása;
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete;
  • határozott, proaktív személyiség, önálló munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag az egyéni igényeknek megfelelő, választható elemekkel;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz bérigény megjelölésével, valamint motivációs levél.

A munkavégzés helye: Budapest (NAK székhelye)

A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk: karrier@nak.hu

A pályázatok beérkezésének határideje: 2018. augusztus 10.

A tárgyban kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését: „Vidékfejlesztési szakértő”.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )