Projekt asszisztens

Az Ökológiai Mezőgazdasági Kutatóintézet munkatársat keres:

Fő feladatok
– Aktív részvétel hazai- és nemzetközi kutatási projektek tervezési, megvalósítási és fejlesztési fázisaiban
– Közreműködés projekt-kimutatások, jelentések, dokumentációk összeállításában
– Árajánlatok, szerződések előkészítése, az ÖMKi pénzügyi munkafolyamatainak támogatása
– Utazásokkal kapcsolatos ügyintézési és szervezési feladatok ellátása
– Koordinációs feladatok hazai és nemzetközi rendezvényeink szervezése, lebonyolítása terén
– Irodaüzemeltetéshez kapcsolódó adminisztratív (telefonok, levelek, számlák, szerződések) és beszerzési feladatok ellátása, naprakész aktualizálása
– Üzleti partnerek és vendégek fogadása
– Munkatársak közötti belső kommunikáció és információ-áramlás elősegítése

Elvárások
– rendszer- és folyamat szemlélet, precizitás
– pénzügyi területen szerzett végzettség
– önállóság, tettrekészség, pozitív hozzáállás, felelősségteljes munkavégzés
– rugalmasság, terhelhetőség
– magas szintű, aktív angol nyelvtudás
– erős számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent
– agráriumot érintő tanulmányok
– felsőfokú diploma
– projektmenedzsment tapasztalat
– német nyelvtudás
– elkötelezettség az ökológiai gazdálkodás iránt

Amit kínálunk
– változatos és izgalmas munka, ahol kibontakoztathatod önmagadat, miközben egy jó csapatban, jó ügyért dolgozol
– versenyképes jövedelem és cafetéria
– nemzetközi tapasztalatszerzés Európai Uniós kutatási projektekben
– szakmai továbbfejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 1033 Miklós tér 1.
Az ÖMKi-ről bővebben: www.biokutatas.hu

Jelentkeznél? Küldd el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat és rövid motivációs leveledet a partner@biokutatas.hu címre!

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )