Kísérleti technikus

Regisztrációs és fejlesztési célú növényvédelmi kísérletek technikai feladatainak kivitelezése (terület-kijelölés, kísérleti területek karbantartása, adatok feldolgozása, kapcsolattartás a termelőkkel, stb.), a kísérletek során alkalmazott eszközök és berendezések karbantartása.

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a fejlesztési és regisztrációs célú növényvédelmi kísérletek végrehajtásában:
  • A kísérleti területek kijelölése, permetezése
  • A kísérleti területek karbantartása, fenntartó növényvédelmi és ápolási munkák kivitelezése, megfelelő kultúrállapot biztosítása
  • A kísérletek során keletkezett adatok és minták feldolgozásában való részvétel
  • Kapcsolattartás a termelőkkel
  • A technikai eszközök karbantartása és felügyelete
  • A munkakörhöz tartozó meghatározott GEP minőségügyi dokumentumok előírásainak betartása
  • A mezőgazdasági vegyszerek regisztrációjára, tárolására, kezelésére és megsemmisítésére vonatkozó eljárásmódok kezelése és betartása, szemelőtt tartva a vállalati előírásokat a magyar jogszabályokkal összhangban
  • A kísérleteknél használt eszközökről leltár vezetése, valamint az általános és különleges karbantartási műveletek és kalibrálások elvégzése
  • Javaslattétel a kísérleti tevékenységekre vonatkozó újító ötletekre és megoldásokra
  • Aktív részvétel az országos rezisztencia monitoring feladatok ellátásában.

Elvárások

  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség, növényorvosi diploma
  • Egészségügyi/fizikai alkalmasság növényvédelmi feladatok végzésére
  • Alapfokú angol nyelvtudás, a magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikciós készség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos hozzáállás, egyben képesség az önálló munkavégzésre

Lokáció:  elsődlegesen Gödöllő, de a pályázatokat az ország egész területéről várjuk.

Teljes munkaidő.

Időszakos munkavégzés: 6 hónapos fix idejű munkaszerződéssel, amely beválás esetén hosszabbítható

További részletek, jelentkezés: https://syngentacrop.taleo.net/careersection/sta_ext_cs/jobdetail.ftl?job=18004404&tz=GMT%2B01%3A00

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )