Táj- és Kertépítő mérnök MSC.

Budapesti székhelyű parképítő cég tervezői és előkészítői munkakörbe frissen végzett vagy szakmai gyakorlattal rendelkező Táj- és Kertépítő mérnököt keres MSC diplomával. Azonnali munkakezdési lehetőség.

Főbb feladatok:

  • – Kiviteli szintű környezetrendezési, kertépítészeti tervdokumentáció készítése,
  • – Megvalósulási dokumentációk készítése,
  • – Kert és tervezési területek felmérése,
  • – Árajánlat előkészítése,
  • – Építésvezető munkájának segítése: kitűzés, növények kihelyezése.

Szükséges számítógépes ismeretek:

  • – Tervezői programok (AutoCAD, PhotoShop vagy CorelDRAW),
  • – Microsoft Office programok.

Előnyt jelent:

  • – B-kategóriás jogosítvány és saját autó,
  • – Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével a fokuszkert@gmail.com e-mail címen lehet. Kérjük, önéletrajzában mindenképpen jelölje meg fizetési igényét!

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )