Kiemelt ügyfélkapcsolattartó

Az Agroinform Média Kft. a 2005 óta működő Agroinform portálhoz mely Magyarország leglátogatottabb* online agrármédiuma (* A DKT hivatalos mérése szerint – 2019. november) keresi új munkatársát.

Főbb feladatok, munkák:

  • új és meglévő partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal való egyeztetések a hosszú távú megállapodásokra való törekvés jegyében
  • kategóriájában piacvezető agrárportál online felületeinek értékesítése
  • ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen, telefonon és email-ben
  • ajánlatok készítése, nyomon követése, a CRM folyamatos frissítése
  • rendszeresen tájékozódás az ügyfelek igényeiről, új értékesítési területek felkutatása
  • részvétel az értékesítést segítő kampányok szervezésében és lebonyolításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • min. 2-3 éves online hirdetési felületek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • nyitottság, naprakész tájékozottság az online felületekkel kapcsolatban
  • eredmény-orientáltság, önálló és minőségi munkavégzésre való törekvés, nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • marketing és / vagy agrárvégzettség vagy agráriumban, illetve médiában szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő cégnél
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • rugalmas munkavégzési hely
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitott, fiatalos, lelkes csapat

E-mail cím: karrier@agroinform.hu

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )