Kertész és kertfenntartó

Kertész és kertfenntartó munkakörbe keresnek kollégát a Balatonra.

Főbb feladatok:
• Házikertek, nyaralók fenntartása. (Fűnyírás, gyümölcsfák metszése…).
• Öntözőrendszerek telepítése.
• Díszkertek építése.

Munkavégzés helye:
Balaton környékén.

Feltételek:
kertgondozásban jártasság
jó munkabírás
önálló munkavégzés
felelős hozzáállás, pontosság, megbízhatóság
igényes munkavégzés

Előny:
kertész végzettség
kertész munkakörben szerzett tapasztalat
öntözéstechnikai ismeretek
növényismeret
B kategóriás jogosítvány

Elérhetőség:

Villányi Melinda
E-mail: melipapp@gmail.com

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott email címen.

Munkakezdés azonnal, munkabér megegyezés szerint.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )