Kertész

Kertész munkatársat keresünk!

Budapest III. kerületi székhelyű cégünk keres csapatába kertészt, kertépítésben/ fenntartásban jártas kollégát. Hosszútávra tervező, jó fizikumú és problémamegoldó képességű személyek jelentkezését várjuk. Munkavégzés helyszíne Budapest és vonzáskörzete.

Azonnali kezdési lehetőség.

Fényképes önéletrajzát vagy telefonon személyes jelentkezését várjuk:
garden.kulture@gmail.com címre
– vagy 30/496-6978-as telefonszámon.

Elvárások:
– megbízhatóság
– jó fizikum

Előnyt jelent:
– minimum alapfokú szakirányú képzettség
– szakmai tapasztalat
– „B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:
– magánkert fenntartás: metszés, fűnyírás, kerttakarítás stb.
– magánkert és intézménykertek építése: kerítés, burkolat, támfal, egyéb kertberendezés építése, öntözőrendszer telepítés és karbantartás, növényültetés, gyepszőnyegezés

Amit nyújtunk:
– stabil megrendelői körrel és tapasztalattal rendelkező munkahely
– rugalmasság
– teljes munkaidős állás
– teljesítményarányos fizetés

A Garden-Kulture csapata

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )