Baromfitelep telepvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Baromfi szülőpár állomány nevelés és termeltetés teljes folyamatának irányítása, a munkafolyamatokban való aktív részvétel.
  • Telephelyi napi munkafolyamatok megszervezése, munkák elvégzése, illetve az elvégzett munkák ellenőrzése.
  • Telephely működésének irányítása.
  • Telepi munkavégzés kialakítása és közvetlen irányítása.
  • Szükség szerint kapcsolattartás a központi irányítással, hatóságokkal, közigazgatási szervekkel.
  • Termelési mutatók pontos követése, és számítógépes rendszerben való rögzítése.
  • Telephelyhez kapcsolódó berendezések üzemeltetésének felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum mezőgazdasági, állattenyésztő középfokú végzettség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély, aktív vezetői gyakorlat.
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önállóság.
  • Jó szervező és problémamegoldó készség.
  • Rugalmasság, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Költözési hajlandóság.
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai irányítás, segítség a felmerülő problémák megoldásában.
  • Stabil, bejelentett munkaviszony.
  • Versenyképes jövedelem, és béren kívüli juttatási csomag.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Lakhatás megoldható.
  • Lakhatás igénybevételével családok jelentkezését is várjuk.

További részletek: https://www.profession.hu/allas/telepvezeto-hungarian-layer-distribution-kft-szomor-1475184

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )