Kertész/kertgondozó

Ingatlankezelő cég keresi kertgondozásban jártas munkatársat, aki az ingatlan portfóliójába tartozó épületek zöld területeit rendben tartaná.

Az elvégzendő feladatok:
– fűnyírás;
– sövénynyírás;
– metszés;
– virágültetés;
– kert gondnoki feladatok ( öntöző rendszer működésének figyelemmel kisérése, munkavégzéshez kapcsolódó eszközök műszaki állapotának rendben tartása);
– falevelek összegyűjtése;
– hulladék összegyűjtése
– gyomtalanítás.
Amit elvárunk:
– precíz, felelősségteljes munkavégzés
– jó fizikai állóképesség
– logikus, kreatív gondolkodás
– szépérzék
– B kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk:

– fiatalos csapat
– a munkavégzés szükséges eszközök
– bejelentett 8 órás munkavégzés
– versenyképes fizetés
Előny:
– Kertészet, kertgondozás területén szerzett tapasztalat, de alapvetően bárki jelentkezését várjuk, aki úgy érzi alkalmas a feladat ellátására.
Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye területe

Jelentkezni a pannoncycle@gmail.com címre lehet egy szöveges önéletrajzzal, vagy telefonon a +36-30/306-1651

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )