FILMMŰVÉSZETI KERTÉSZ ÉPÍTÉSVEZETŐ

Cégünk 10 éve foglakozik hazai és nemzetközi nagyjátékfilmek, reklámfilmek díszleteihez kapcsolódó kertépítési, kertészeti és növénydekorációs munkáival. Tevékenységünk a terület előkészítéstől a kertépítési, növényültetési munkákon át a kézműves elemek vagy installációk készítéséig terjed. A munkaterület folyamatosan változik, mely mozgalmassá és egyben izgalmassá teszi a napokat; díszletek épülnek filmstúdióban, városi és természetes környezetben is.

Munkakör leírása:
– a kivitelező csapat helyszíni irányítása a műfaji sajátosságok figyelembe vételével
– kivitelezésben való aktív részvétel
– megfelelő technológiai megoldás megtervezése, munkafolyamatok, anyagszükséglet ütemezése a felelős kollégákkal közösen
Elvárások:
– építőipari vagy kertépítési kivitelezésben, munkairányításban szerzett gyakorlat
– B kategóriás jogosítvány, saját autó
– jó stressz tűrő és problémamegoldó képesség, rugalmasság
– proaktív hozzáállás
– nagy teherbírás
Előny, de nem feltétel:
– angol nyelv ismerete
– kertész végzettség
– C kategóriás jogosítvány
Amit nyújtani tudunk:
– versenyképes jövedelem
– munkába járási hozzájárulás
– izgalmas és kreatív feladatok
– jó csapat
Amiért minket válassz:
– ha szereted a kihívásokat
– ha szeretsz különleges helyeket felfedezni
– ha szereted az időutazást

Jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal a durmi69@gmail.com e-mail címre várjuk.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )