Tanúsítási projekt munkatárs

Control Union Hungária Kft. egy 100 éves múlttal rendelkező nemzetközi cég leányvállalata, mely tanúsítási, áruvizsgálati és laboratóriumi szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek világszerte. Tevékenységeink számos iparágban lefedik az ellátási lánc minden aspektusát, beleértve a mezőgazdaságot, textilipart, az erdőgazdálkodást és a fenntarthatóságot. A fenntarthatóság jegyében dinamikusan növekvő igény jelentkezik szolgáltatásinkra a hazai agrár/kertészeti és könnyűipari/textil piacon is, emiatt bővítjük csapatunkat.

Főbb feladatok:

  • Hazai és nemzetközi tanúsítási projektek támogatása
  • Kapcsolattartás hazai és külföldi munkatársakkal, hatóságokkal, ügyfelekkel (angol nyelven is)
  • Projektmenedzser/tanúsító csapat munkájának támogatása adminisztratív és technikai szinten
  • Egyéb fenntarthatósági projektek és szabványok kidolgozásában és végrehajtásában való részvétel

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (rendszeres használat)
  • Önálló és kezdeményező munkavégzés
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Előnyt jelent:
  • felsőfokú végzettség;
  • agrár, kertészeti, élelmiszerbiztonság, környezettudományi vagy könnyűipari/textil területén szerzett végzettség és/vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet, szoros együttműködés nemzetközi társirodákkal
  • Fiatalos, dinamikus, csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • Önálló munkavégzés lehetősége változatos feladatokkal
  • Innovációk, új ötletek támogatása
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • 8 vagy 6 órás munkavégzés

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

  • Budaörs vagy
  • Budapest, XIV. Kerület

Ugyanezen szervezet auditort is keres könnyűipari/textil, illetve mezőgazdasági/kertészeti szakterületeken fenntarthatósági témakörökben.

Önéletrajzát és rövid motivációs levelét a gacs@controlunion.com címre várjuk.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )