kertész

Vállalkozásunk teljes munkaidős kertész munkatársat keres február végi, márciusi kezdéssel. Budapest és vonzáskörzetében vállajuk társasházak, családi házak kertfenntartását, kertépítését, öntözőrendszer telepítését és javítását, valamint cégek teljeskörű zöldfelület-kezelését.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízható, önálló munkavégzés
  • legalább középfokú végzettség (minimum technikum)
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat (kertépítő/kertfenntartó/építőipar)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • egyéb kompetenciák: mukabírás, problémamegoldókészség, szakmai felkészültség, dinamizmus, rugalmasság, pontosság, lojalitás

Főbb feladatok, munkák:

  • kertfenntartás
  • kertépítési feladatok ellátása
  • öntözőrendszer építés, karbantartás
  • növények telepítése
  • gyepesítés
  • téli időszakban síkosságmentesítés, beltéri növénykarbantartás

Előnyök:

  • öntözőrendszer ismeret, szerelésben, építésben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség

Amennyiben Magadra ismersz a fent leírtak alapján és szívesen csatlakoznál Hozzánk, kérlek jelentkezz az info@centralgarden.hu e-mail címen fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )