Tanúsítási projekt asszisztens

Control Union Hungária Kft. egy 100 éves múlttal rendelkező nemzetközi cég leányvállalata, mely a logisztika, a minőségbiztosítás, tanúsítások és a kockázatkezelés területén nyújt szolgáltatásokat ügyfeleinek világszerte. Tevékenységünk számos iparágban lefedik az ellátási lánc minden aspektusát, beleértve a mezőgazdaságot, az energiát, az erdőgazdálkodást, a fenntarthatóságot és a textilipart. A fenntarthatóság jegyében dinamikusan növekvő igény jelentkezik szolgáltatásinkra a hazai agrár/kertészeti és könnyűipari/textil piacon is, emiatt bővítjük csapatunkat.
Control Union Hungária Kft. új kollegát keres Tanúsítási projekt asszisztens munkakörbe Könnyűipari/textil/állatjóléti és Agrár/kertészeti területre

Főbb feladatok:
Textilipari, állatjóléti és újrahasznosítási//Agrár/kertészeti szabványok tanúsítását végző csapat munkájának támogatása:
– Tanúsítási folyamatban szereplő szakmai dokumentumok fejlesztése, karbantartása;
– Tanúsítási folyamat vállalatirányítási rendszerekben történő lekövetése, adminisztrálása;
– Kapcsolattartás hazai és külföldi munkatársakkal, ügyfelekkel (angol nyelven is);
– Havi és ad-hoc riportok készítése;
– Egyéb fenntarthatósági projektek és szabványok kidolgozásának és végrehajtásának támogatása;

Álláshoz tartozó elvárások:
– Felsőfokú végzettség: környezettudományi vagy könnyűipari/textil területén (vagy agrár, kertészeti, élelmiszerbiztonság területén) szerzett felsőfokú végzettség és/vagy tapasztalat;
– Magabiztos, kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (rendszeres használat);
– Precizitás, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság;
– Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
– Önálló és kezdeményező munkavégzés;
– Csapatjátékos attitűd;

Amit kínálunk:
– Nemzetközi munkakörnyezet, szoros együttműködés nemzetközi társirodákkal;
– Fiatalos, dinamikus, családias munkahelyi légkör;
– Önálló munkavégzés lehetősége változatos feladatokkal;
– Innovációk, új ötletek támogatása;
– Hosszú távon szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség;

Egyéb információ az állásról:
– 8 vagy 6 órás munkavégzés

Szükséges nyelvtudás:
– Angol

Munkavégzés helye:
– Budaörs vagy Budapest

Önéletrajzát és rövid motivációs levelét a igyenes@controlunion.com címre várjuk.

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )