kert- és zöldtetőépítő

 A kertépítéssel és zöldtetők telepítésével foglalkozó High Garden Kft. keres a szakmában már munka tapasztalatot szerzett egyéneket.

Fontosabb Részletek:
-Ajánlott kezdő bér Nettó 200.000.-
-Munkaidő 7:55-16:15
-Szabadság kivétele a MTK. szerint lehetséges

Előkövetelmény:
-Szakmabeli igazoló bizonyítvány bemutatása (parképítő és fenntartó technikusi, kertészmérnöki, tájépítészeti)  vagy minimum 1-3 év szakmai tapasztalat.
-A főbb kertépítészeti és/vagy zöldtetőépítészeti feladatok ismerete

Munkakör és ellátandó feladatok:

  • Fejlődésed vagy kompetenciád alapján akár: terepi csapatvezetés és koordinálás
  • Különböző kertépítészeti munkafolyamatok önálló lebonyolítása
  • Adott esetben a csapat számára még ismeretlen munkafolyamat bemutatása, ismertetése

Jelentkezi e-mailen p.szabolcs@highgarden.hu e-mail címen vagy telefonon, sms-ben vagy hívásban lehetséges a 06302829860 -as számon!

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )